AlkimNET Telekomünikasyon LTD. - Turkiye'nin en genç telekom servis saglayıcısı

AlkimNET Telekom
ALKIM Wrox Yayıncılık

ALKIM Yayıncılık ve WROX Yayıncılık tarafindan ortak cevrilen Beginning Visual C# Turkce kitabı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

24/7 Destek Hattı: (533) 716.9659 destek@alkimnet.net
For Information in English - please click here >>AlkimNET Omurgası

ALKIMNet, ölçekleri ne olursa olsun ülke genelinde her boydaki kuruluşa geniş ölçek ve çeşitlilikte internet servisleri sunan, internet iletişimi ile ilgili çözümlerde pazar lideri İnternet Servis Sağlayıcı (İSS) kuruluştur.

ALKIMNet, yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal omurgası üzerindenTürkiye'nin her bölgesindeki firmalara" elektronik iş" ortamı için gerekli altyapı ve bağlantıyı sağlayan lider ISS'dir. ALKIMNet'ın sağladığı kurumsalinternet erişimi, barındırma hizmetleri, özel sanal ağ işletim hizmetleri (VPN), İSS'lere yönelik "carrier" hizmetleri ve diğer katma değerli hizmetlerden faydalanan firmalar, internetin getirdiği tüm avantajlardan en yüksek seviyede yararlanırlar.


Türkiye geneline yayılmış erişim noktası (POP) ağına sahip, ulusal çapta erişim hizmeti veren İSS
Yüksek kapasiteli omurga, tamamı fiber altyapı: TTNet, UYDU, PEERING
Farklı transmisyon ortamları için hazır altyapı; TDM, PCM, DSL, ISDN, Frame Relay, kablo data, kablosuz
İstanbul ve İzmir'de yerleşik iki ayrı network operasyon merkezi (NOC)
İki ayrı operasyon merkezi ile yedeklenmiş yaygın erişim noktası ağı
Kurumsal erişim çözümleri ve internet teknolojilerine odaklanmış uzman İSS
Servis seviyesinde anlaşmalar (SLA)
Yenilik lideri İSS
Güçlü satış kanalı, yaygın çözüm ortağı ağı, satış sonrası servis birimi
Network sertifikalarına sahip, nitelikli mühendis kadrosu (CCNA, CCDA, CCNP, MCSE)
Yılda 365 gün 24 saat teknik destek
CPN-Cisco Powered Network
Akamai iş ortağı (Akamai Accelerated Network Partner)

ALKIMNet, tüm enerjisini sadece internet ve telekomünikasyon çözümlerine vererek kuruluşlara elektronik posta ve internet çıkışı, barındırma hizmetleri, bakım ve işletim hizmetleri, ağ güvenlik ve danışmanlık hizmetleri ve diğer ek IP hizmetlerini sorunsuz sunar. Kurumların gerek kendi aralarında, gerekse bayi veya bölge ofisleri, tedarikçileri vb. ile hızlı ve güvenilir ticari işlemleri yapabilmeleri için gerekenözel uygulamalar çalıştırarak teknolojik altyapıyı sağlar.

ALKIMNet, müşteri odaklı anlayış, enerji ve esnekliğini bir telekomünikasyon şirketinin profesyonelliği ve güvenilirliği ile birleştirir, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen gösterir. Bu sayede sektördeki en yüksek müşteri bağlılığına sahip olan İSS konumundadır. Dünya kalitesinde kurumsal erişim hizmetleri sunan ALKIMNet, hizmet çeşitliliği, destek hizmetleri ve katma değer yaratan ekstra servisleri ile kurumların rekabet gücünü artırır.

 

Copyright © 2009 AlkimNET Iletisim LTD. Telif Hakları AlkimNET Iletisim LTD'ye Aittir.