AlkimNET Telekomünikasyon LTD. - Turkiye'nin en genç telekom servis saglayıcısı

AlkimNET Telekom
ALKIM Wrox Yayıncılık

ALKIM Yayıncılık ve WROX Yayıncılık tarafindan ortak cevrilen Beginning Visual C# Turkce kitabı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

24/7 Destek Hattı: (533) 777.8313 destek@alkimnet.net
For Information in English - please click here >>Yazılım Hizmetleri

AlkimNET için bilgi paylaşımı birinci önceliktedir. Deneyimli eğitimci kadrosu, projelerde elde ettiği bilgisini ve birikimini sınıf ortamında hizmetinize sunmaktadır. AlkimNET, projelerinize hazırlanırken ortaklık anlaşmaları dahilinde ana şirketlerin resmi içeriklerini kullanabilmektedir.

Ancak her içeriğin her iş için uygun olduğunu düşünmüyoruz. Bu sebeple, genel konuları kapsayan kendi içeriklerimizi ve projelerinize uygun özel içerikleri kullanmayı tercih ediyoruz. Eğitime ihtiyaç duyduğunuz anda bizi arayın, uzman danışmanlarımız ihtiyacınız olan içeriği saptamanıza yardım ederek hem zamandan hem de giderlerden tasarruf yapmanızı sağlayacaklar.

Kurumların iş ortakları, bayileri, tedarikçileri ile iş ilişkilerini (alım-satım,faturalandırma,sipariş takibi vb.) internet üzerinden gerçekleştirme işlemidir. İş süreç ve operasyonlarının geliştirilmesi ve otomatikleştirilmesi (B2B), verimlilik artışı ve iş ortakları, tedarikçilerle mükemmel bir iletişim sisteminin kurulmasında çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Firmaların web üzerinden doğrudan son kullanıcıya ulaşması ve ürünlerini sitesinden satışa sunması işlemidir. Maliyetler ve Pazar açısından çok büyük kolaylıklar sağlayan e-ticaret biçimidir. Her firmanın B2C'yi kendi sitesi üzerinden yapması mümkün olmayabilir.

Gerek site dizaynı, gerekse takip problemleri açısıdnan ekstra maliyetler söz konusu olabilir. İşnet bunun için alternatif olarak isnetplaza.com.tr adresi üzerinde de müşterilerine B2C desteği vermektedir. Bu sitenin en önemli avantajı, ürünlerin son kullanıcılara, piyasa fiyatlarından evlerine teslim edilmesidir.

Proje Danışmanlığı

Projenizi, konsept dizaynından bitişine kadar tüm safhalarda Microsoft Solutions Framework (MSF) gibi proje yönetimi eğitimlerinden geçmiş uzman danışmanlarımız eşliğinde yürütebilirsiniz. Geçmiş projelerde elde ettiğimiz tecrübeler sayesinde hedeflerinize zamanında ve bütçe dahilinde ulaşmanızı sağlarken, proje ekiplerinize gerekli know-how aktarımını gerçekleştirelim.

Tasarım Danışmanlığı

Gerek yazılım gerek altyapı projeleri için analiz ve tasarım vazgeçilmesi mümkün olmayan aşamalardır. Ancak bu aşamalar soyut ve bazen de belirsiz yapıları gereği ihmal edilmeye meyillidirler. Tasarım hataları telafisi mümkün olmayan durumlar doğurabilirler.

Analiz ve tasarımın öneminin bilindeyseniz, ancak nasıl yapmanız gerektiğine emin değilseniz, size tasarım danışmanlığı sunabiliriz. Mantıksal veritabanı tasarımı, UML ile nesne yönelimli yazılım tasarımı veya LAN/WAN tasarımı gibi aşamaları, proje ekibinizle birlikte gerçekleştirerek, hem projenizi sağlam temeller üzerine kurmanızı garanti altına almış oluruz, hem de proje ekibine gerekli bilgileri aktararak önemli tasarım aşamalarını sorunsuz geçmelerini sağlarız.

Audit Hizmetleri

Proje ekibinizin gerekli tüm bilgiye sahip olduğunu düşünüyorsanız, ancak belki de yeni bir teknolojinin doğru olarak kullanıldığından tam olarak emin olmak üzere uzman bir bakışa ihtiyaç duyuyorsanız, projenize yönelik audit hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Audit hizmetlerimizin süresi, proje ihtiyaçları doğrultusunda değişir.

 

Copyright © 2023 AlkimNET Iletisim LTD. Telif Hakları AlkimNET Iletisim LTD'ye Aittir.