AlkimNET Telekomünikasyon LTD. - Turkiye'nin en genç telekom servis saglayıcısı

AlkimNET Telekom
ALKIM Wrox Yayıncılık

ALKIM Yayıncılık ve WROX Yayıncılık tarafindan ortak cevrilen Beginning Visual C# Turkce kitabı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

24/7 Destek Hattı: (533) 777.8313 destek@alkimnet.net
For Information in English - please click here >>AlkimNET DSL Hizmetleri

AlkimNET DSL, ekonomik ve sürekli bağlantıya ihtiyaç duyan küçük ölçekli işyerleri için ideal internet erişim servisidir. AlkimNET'ın sunduğu AlkimNET DSL hizmeti sadece AlkimNET erişim noktasının bulunduğu bölgelerde verilmektedir.

DSL bağlantı seçeneği için ön koşul, her iki noktanın da aynı Türk Telekom santral sahasında bulunması ve kullanılacak DSL teknolojisine göre iki nokta arasındaki mesafenin de uygun olmasıdır. Bu servisi kullanan firmalar da 24 saat veri trafiğine açık ve sürekli internete yüksek hızla bağlı bir ortamda çalışabilir, tüm kullanıcılarına aynı anda elektronik posta ve internet erişim servisi sağlayabilirler.

Bu bağlantı seçeneğinde de, firmanın adresi ile aynı santral sahasındaki AlkimNET erişim noktası arasında lokal bir data hattı tesis edilir. Transmisyon ortamının sağlanması ve veri trafiğinin akışı için firma tarafına uygun görülen temel donanım ürünleri alındıktan ve gerekli kurulum ve ayarlar tamamlandıktan sonra firma network'ünde tanımlı tüm kullanıcılar 24 saat kesintisiz ve yüksek performanslı internet erişim ortamında çalışabilirler.

İnternet erişimi dial-up bağlantı ile ancak sınırlı bir kapasitede sağlanır. Kurumlar, kendilerine tahsis edilmiş özel bir hat sayesinde daha verimli ve kesintisiz bir bağlantı sağlarlar. AlkimNET Dial LAN ve Netone Dial LAN Multilink hizmetleri için gerekli bağlantı, varolan telefon hatları aracılığı ile sağlandığından erişim hizmeti için gerekli olan donanım ilk yatırım maliyeti son derece düşüktür.

 

Copyright © 2023 AlkimNET Iletisim LTD. Telif Hakları AlkimNET Iletisim LTD'ye Aittir.