AlkimNET Telekomünikasyon LTD. - Turkiye'nin en genç telekom servis saglayıcısı

AlkimNET Telekom
ALKIM Wrox Yayıncılık

ALKIM Yayıncılık ve WROX Yayıncılık tarafindan ortak cevrilen Beginning Visual C# Turkce kitabı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

24/7 Destek Hattı: (533) 777.8313 destek@alkimnet.net
For Information in English - please click here >>Microsoft Exchange Hizmetleri

ALKIMNet Email Hosting servisi, sürekli internet bağlantısına ihtiyaç duymayan, kendi yerel ağı üzerinde posta sunucusu yatırımı yapmayı tercih etmeyen ve kendisine ait alan adına bağlı birden fazla elektronik posta adresine ihtiyaç duyan firmalar için en uygun çözümdür.

Firmalar bu sayede, sürekli internet bağlantısı, ağ güvenliği, POP/SMTP sunucusu ve bu sistemi yönetecek insan kaynağına yatırım yapmak zorunda kalmadan kendi alan adlarına bağlı ve kurum kimlikleri ile özdeş e-posta adresleri ile elektronik mesaj gönderebilir veya alabilirler.

Çok kısa süre içinde en etkili iletişim araçlarından biri haline gelen elektronik posta, firma çalışanlarına zaman ve maliyet avantajları sayesinde çok daha daha verimli çalışma imkanı sağlıyor. Normal posta veya fax iletişiminden çok daha ekonomik ve hızlı olan elektronik posta iletişimi aynı zamanda farklı dosya eklentilerinin de mesaj ile birlikte karşı tarafa kolayca iletilebilmesine imkan tanıyor.

 

Copyright © 2023 AlkimNET Iletisim LTD. Telif Hakları AlkimNET Iletisim LTD'ye Aittir.