AlkimNET Telekomünikasyon LTD. - Turkiye'nin en genç telekom servis saglayıcısı

AlkimNET Telekom
ALKIM Wrox Yayıncılık

ALKIM Yayıncılık ve WROX Yayıncılık tarafindan ortak cevrilen Beginning Visual C# Turkce kitabı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

24/7 Destek Hattı: (533) 777.8313 destek@alkimnet.net
For Information in English - please click here >>Güvenlik Çözümleri

İnternet ortamında kendisini yayma veya kopyalama yeteneğine sahip olan, bilgisayarlarda veri kaybına yol açabilen, sunucularınızı çalışmaz hale getirebilen, verilerinizin kopyalanıp istemediğiniz yerlere gönderilmesini sağlayabilen program parçaları olan virüslerin, türüne bağlı olarak, kopyalanma ve yayılması çeşitli şekillerde olabilir. Bir dosya, döküman veya açılış kaydı bir virüs taşıyor olabilir. Bu tehditleri tespit etmek ve önlemek için anti-virüs yazılımlar kullanılmaktadır.

İş Net, kurumlar, küçük işletmeler ve ev kullanıcıları için dünyanın en güvenilir antivirüs çözümlerini sunmaktadır. İnternet ortamında kullanıcılarınızı maksimum şekilde korumak için geliştirilen güncel ve yeni programlar, ihtiyaçlara en uygun şekilde İş Net tarafından kullanıcılara sunulmaktadır.

Firewall Çözümleri

Yapılan araştırmalar sonucunda, şirketlerin, bilgi işlem bütçelerinin büyük bir kısmını internet güvenliğine ayırdıkları görülmüştür. İnternet üzerinde hareket eden verilerin ve internet'e bağlı bir ağın güvenlik altına alınması gerekmektedir. İnternet'e bağlı bir ağın güvenlik altına alınması gerekmektedir.

Firewall (Internet Güvenlik Sistemi), internet bağlantısı olan kişi ve kuruluşların,veri güvenliğini, dış dünya ile olan veri alışverişinde tanımlanan bazı kısıtlamalarla sağlar. Firewall, şirketin internet bağlantısı ile şirket ağı arasına yerleştirilmekte ve gelebilecek saldırılara karşı konulmaktadır.

AlkimNET internet güvenliği alanında uzman kadrosu ve bilgi birikimi sayesinde, Türkiye'nin önde gelen firmalarına, geniş ürün portföyü ile ihtiyaca yönelik yazılımsal ve donanımsal olarak çeşitli çözümler sunmaktadır.

İnternet üzerinde hareket eden hiçbir veri gerekli önlemler alınmadığı takdirde güvenli değildir. Aynı zamanda İnternet'e bağlı bir ağın yine gerekli önlemler alınmadan güvenli olduğu söylenemez. AlkimNET, bu konuda uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile Türkiye'nin önde gelen firmalarına İnternet, yerel ağ ve geniş alan ağları konusunda hizmet verir.

 

Copyright © 2023 AlkimNET Iletisim LTD. Telif Hakları AlkimNET Iletisim LTD'ye Aittir.