AlkimNET Telekomünikasyon LTD. - Turkiye'nin en genç telekom servis saglayıcısı

AlkimNET Telekom
ALKIM Wrox Yayıncılık

ALKIM Yayıncılık ve WROX Yayıncılık tarafindan ortak cevrilen Beginning Visual C# Turkce kitabı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

24/7 Destek Hattı: (533) 777.8313 destek@alkimnet.net
For Information in English - please click here >>İnsan Kaynakları

Bilişim sektöründe dürüst, ilkeli, yaygın ve etkin hizmet anlayışıyla faaliyet göstermekte olan AlkimNET, Eylül 2002'de bir Alkim Grup iştiraki olarak kurulmuştur. Şirketin genel merkezi Ankara bulunmaktadır.

Kurulduğu günden beri istikrarlı bir büyüme gösteren AlkimNET; kurumlara ve bireylere geniş hizmet yelpazesi dahilinde internet hizmeti sağlamaktadır.

AlkimNET kullanıcılarına verdiği kaliteli hizmeti eksiksiz ve kesintisiz yerine getirebilmenin; en yeni teknolojiden yararlanmak , kaliteli ve vizyon sahibi personele sahip olmak, iyi bir takım çalışması yapmak ve daima daha iyiyi aramakla sağlanabileceğine inanmaktadır.

Kaliteyi insanın yarattığına olan inancımız ve müşteri memnuniyetinin yanında çalışan memnuniyetini de her zaman ön plana alan yapımız içerisinde ; AlkimNET çalışanları her zaman kendilerini geliştirme ve ilerleme olanaklarına sahiptirler. Çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimi, şirket içinde düzenlenen eğitimlerin yanı sıra özel eğitim ve seminerlerle de desteklenmektedir.

Şirketimizde yılda iki kez çalışanlarımızın performans değerlendirmeleri yapılarak, bu değerlendirmeler doğrultusunda ücret artışları ve şirket içi dikey ve yatay atamalar yapılmaktadır. Gelişmekte olan bilişim ve internet sektöründe gün geçtikçe büyüyen AlkimNET'in bir üyesi olmak ister misiniz?

 

Copyright © 2023 AlkimNET Iletisim LTD. Telif Hakları AlkimNET Iletisim LTD'ye Aittir.