AlkimNET Telekomünikasyon LTD. - Turkiye'nin en genç telekom servis saglayıcısı

AlkimNET Telekom
ALKIM Wrox Yayıncılık

ALKIM Yayıncılık ve WROX Yayıncılık tarafindan ortak cevrilen Beginning Visual C# Turkce kitabı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

24/7 Destek Hattı: (533) 777.8313 destek@alkimnet.net
For Information in English - please click here >>AlkimNET ATM Network

24 saat kesintisiz, yüksek performanslı bir internet bağlantısı ve arkasında bu bağlantıyı size en verimli ve etkin kullandıracak güvenli bir destek arıyorsanız, buldunuz.

İnternette iletişimin ne demek olduğunu gerçekten hissedebileceğiniz en iyi sistem, kiralık data hattıdır. Çağdaş ve büyük kurumların kullandığı en yaygın bağlantı şeklidir. Bu sistemde, sizinle aramıza bir data hattı kurarak veri trafiğinizin akışını sağlıyoruz; siz de 24 saat sınırsız, hızlı ve güvenli bir bağlantı üzerinden internete çıkıyorsunuz.

Kiralık hatlar, müşterilerimiz adına Türk Telekom A.Ş.'den kiraladığımız data hatlarıdır. Kiralanan hat firmanıza özel, 7 gün 24 saat internet erişimi sağlar.

İnternet erişimi dial-up bağlantı ile ancak sınırlı bir kapasitede sağlanır. Kurumlar, kendilerine tahsis edilmiş özel bir hat sayesinde daha verimli ve kesintisiz bir bağlantı sağlarlar.

Kurumsal internet bağlantısı ile, 365 gün 24 saat kesintisiz ve sınırsız bir şekilde internete bağlanabilir, posta sunucusu barındırabilir, web sayfaları yayınlayabilir ve internet üzerinden satış yapabilirsiniz. AlkimNET olarak kiralık hat müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve doğru biçimde karşılamaktayız.

 

Copyright © 2023 AlkimNET Iletisim LTD. Telif Hakları AlkimNET Iletisim LTD'ye Aittir.