AlkimNET Telekomünikasyon LTD. - Turkiye'nin en genç telekom servis saglayıcısı

AlkimNET Telekom
ALKIM Wrox Yayıncılık

ALKIM Yayıncılık ve WROX Yayıncılık tarafindan ortak cevrilen Beginning Visual C# Turkce kitabı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

24/7 Destek Hattı: (533) 777.8313 destek@alkimnet.net
For Information in English - please click here >>AlkimNET Voice / IP Hizmetleri

Önceliklerimizin ışığında ilerlediğimiz yolumuza, günlük hayatımızın büyük parçası olan GSM numaralarına doğru yapılan telefon aramalarını da kurumlara yük olmaktan çıkaracak bir çözümle devam ediyoruz. Artık şehirlerarası ve uluslararası görüşmelerinizin yanı sıra, iş yerlerinizden Turkcell numaralarının aranabilmesini de ses hizmetlerimize dahil ettik.

AlkimNET Telekom'dan hizmet alan kuruluşlar, kaliteden ödün vermeden Turkcell aramalarında Türk Telekom StandartHATT tarifesine göre %40'ların üzerine çıkan indirimlerden yararlanabilmekte ve tarifelerimizdeki konuştukça kazanılan ekstra indirimlerden daha kolay faydalanabilmektedirler. Şehirlerarası ve uluslararası aramalardaki yine Türk Telekom StandartHATT üzerinden %30'lara varan indirim sağlayan tarifelerimizi ise müşteri ihtiyaçlarına yönelik yeni alternatiflerle daha da zenginleştirdik.

Hizmetlerimizi çeşitlendirerek, yüksek kaliteyi uygun fiyatla sunma anlayışı ile kurumsal müşterilerimizin iletişim süreçlerine değer katmayı sürdüreceğiz. Detaylı bilgi için destek@alkimnet.net adresiyle temasa geçebilir, ya da "Sizi arayalım" formunu doldurarak AlkimNET Telekom olarak sizinle temas kurmamızı talep edebilirsiniz.

Kurumlara hizmet sunma konusundaki tecrübesi ve güçlü altyapısı ile kurumsal ses hizmetlerinde de liderliğe hazırlanan AlkimNET Telekom, Türk Telekom'a göre daha uygun fiyatlı çözümlerini AlkimNET güvencesi ile sağlamaktadır.

Ses hizmetlerinin kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlamak için önceliklendirme yönetimi yapılarak Ses ve Veri ağlarının tek bir ağda birleşmesini sağlayan MPLS teknolojisini kullanan AlkimNET Telekom, özel iletişim çözümleri kapsamında kurumlara veri hizmetlerinin yanı sıra uzak mesafe ses hizmetlerini de sunmaktadır.

Kurumsal ses hizmetleri sayesinde kurumlar, şehirlerarası, uluslararası ve Turkcell görüşmelerini AlkimNET Telekom'un kendi omurgası üzerinden yüksek kalitede ve uygun maliyette yapabilmektedirler.

Müşteriler santrallerinde yapılacak tanımlamalar aracılığıyla uzak mesafe ses görüşmeleri için AlkimNET Telekom'a yönlendirilerek, AlkimNET Telekom altyapısı üzerinden VoIP teknolojisi ile istedikleri noktayla görüşme yapabilmektedirler. Veri ve ses bağlantısını ayrı ekipmanlar üzerinden yapmak ya da tek router kullanmak müşterinin tercihine bağlı olmaktadır.

AlkimNET Telekom, kurumların sesle ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap vermek adına farklı tipte paket ve ödeme seçenekleri, 7/24 kesintisiz destek ve müşterinin kendi hesabını kendisinin yönetebilmesi seçeneği gibi katma değerli özellikler ile sunmaktadır.

 

Copyright © 2023 AlkimNET Iletisim LTD. Telif Hakları AlkimNET Iletisim LTD'ye Aittir.