AlkimNET Telekomünikasyon LTD. - Turkiye'nin en genç telekom servis saglayıcısı

AlkimNET Telekom
ALKIM Wrox Yayıncılık

ALKIM Yayıncılık ve WROX Yayıncılık tarafindan ortak cevrilen Beginning Visual C# Turkce kitabı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

24/7 Destek Hattı: (533) 777.8313 destek@alkimnet.net
For Information in English - please click here >>Wi-Fi Erişim Noktaları

WLAN hizmeti ile kullanıcılar, şirketlerindeki ortak çalışma alanlarında intranet ve internete erişebilmektedirler. Bu hizmetin en büyük avantajı, çalışanların bilgiye her yerden erişebilmeleri ve bu sayede daha verimli çalışabilmeleridir. Access Point(AP)ve dizüstü bilgisayarlara ya da mobil erişim cihazlarına takılan kablosuz erişim sağlayan PCMCIAkartlarının kullanımı ile, şirket içerisinde istenen tüm alanlarda kablosuz çalışma ortamı yaratılabilir.

AlkimNET WLAN hizmetinin en önemli farkı ise sağlanan güvenliktir. AlkimNET WLAN hizmetinde kablosuz erişimin, kablolu erişim ile aynı güvenlik seviyesinde sağlanabilmesi ve bu network'e, doğru kullanıcıların girebilmesi için, merkezi kullanıcı sorgulama ve doğrulama sistemi ile WLANkullanımı entegre edilmiştir. Böylece, doğru kullanıcıların sisteme dahil olması ve verinin şifrelenmesi sağlanmaktadır. Havaalanları, kafeler, oteller ya da kampüslerde kablosuz internet erişimi artmakta ve popüler hale gelmektedir. AlkimNET de bu doğrultuda WLAN hizmetini zenginleştirerek kullanıcılara alternatif çözümler sunmaktadır.

 

Copyright © 2023 AlkimNET Iletisim LTD. Telif Hakları AlkimNET Iletisim LTD'ye Aittir.