AlkimNET Telekomünikasyon LTD. - Turkiye'nin en genç telekom servis saglayıcısı

AlkimNET Telekom
ALKIM Wrox Yayıncılık

ALKIM Yayıncılık ve WROX Yayıncılık tarafindan ortak cevrilen Beginning Visual C# Turkce kitabı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

24/7 Destek Hattı: (533) 777.8313 destek@alkimnet.net
For Information in English - please click here >>Microsoft SQL Server Hizmetleri

Web siteleri her geçen gün daha çok interaktif hale geliyor ve veritabanına ilişkisine gereksinim gelişiyor. İnternet ve intranetler geliştikçe daha karmaşıklaştıkça ve trafik yoğunluğu arttıkça giden ve gelen trafiğin yönetimi daha da zorlaşıyor

ALKIMNet Dedicated Server, ALKIMNet Colocation Server veya ALKIMNet Shared Hosting hizmetinden faydalanan firmalar, sitelerini ALKIMNet SQL Database Hosting servisi sayesinde son derece ekonomik ve kolay biçimde veritabanı fonksiyonu ile güçlendirebilir, İnternet üzerinde ticaret veya çeşitli uygulamalar yapmanın risk ve karmaşıklığını minimum seviyeye indirmiş olurlar.

Web siteleri her geçen gün daha çok interaktif hale geliyor ve veritabanı ilişkisine gereksinim gelişiyor. İnternet ve intranetler geliştikçe, daha karmaşık hale geldikçe ve trafik yoğunluğu arttıkça trafiğin yönetimi daha da zorlaşıyor. ALKIMNet SQL Database Hosting, barındırma hizmetinden faydalanan firmaların veritabanı ihtiyaçlarını karşılayabilecek en uygun ve ekonomik çözümdür.

 

Copyright © 2023 AlkimNET Iletisim LTD. Telif Hakları AlkimNET Iletisim LTD'ye Aittir.